Systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji
Do kogo studia podyplomowe są adresowane:
Studia podyplomowe pn. „Systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji” kierowane są do osób zajmujących się, bądź planujących pracę na różnych stanowiskach związanych z zarządzaniem, prowadzeniem, planowaniem, kontrolowaniem bezpieczeństwa informacji i systemów związanych z tworzeniem, przesyłaniem, przetwarzaniem bądź gromadzeniem informacji o różnych stopniach poufności oraz do administratorów systemów teleinformatycznych. chcących pogłębić swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa informacji.
W szczególności studia podyplomowe pn. „Systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji” dedykowanym są słuchaczom takim, jak:
pracownicy administracji państwowej, firm doradczych i przedsiębiorstw zajmujących się bezpieczeństwem informacji,
kadra kierownicza i zarządzająca odpowiedzialna za bezpieczeństwo informacji, chcąca uzupełnić i usystematyzować swoją wiedzę,
osobom zajmującym się bezpieczeństwem informacji dla służb mundurowych i cywilnych,
administratorzy systemów teleinformatycznych.
Dane teleadresowe
- Nazwa firmy: Akademia Górniczo-Hutnicza - Wydział Zarządzania
- Województwo: Małopolskie
- Miasto: Kraków
- Ulica i nr budynku: Gramatyka 10
Kategorie
Komentarze:
Wpis nie został jeszcze skomentowany!
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii
Marketing Internetowy »
Szczegóły
06 06 2011
Studia magisterskie Warszawa »
Szczegóły
23 08 2011
Wyższa Szkoła Logistyki »
Szczegóły
27 02 2014
Akademia Polonijna »
Szczegóły
08 05 2017
Studia w Polsce w Częstochowie! »
Szczegóły
23 05 2017
Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku »
Szczegóły
29 01 2022